Hakkımızda

 

Osmaniye ili Kadirli ilçesinde siz değerli müşterilerimize hizmet veren No.328 Döner isimli işletmemiz özel sosları ve taze ürünleri ile sunduğu hizmet sayesinde her zaman müşterilerini memnun etmeyi başarmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta üyelerinden bir tanesi olarak kendisine yer bulmaktadır. İşletme olarak sizlere sunduğumuz dönerlerimizi kendimize özel soslarımız ile hazırlamakta ve bu sayede ürünlerimizin lezzetlerini en üst seviyelere çıkarmaktayız. Dönerlerimiz uygun fiyatlarına göre fazla gramlar ile satılmakta ve müşterilerimizin gönüllerince karınlarını doyurabilmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca işletme olarak yiyeceklerimizin yanında her çeşit meşrubatlarımızı da sizlere sunmaktayız. İşletmemizden alacağınız döner hizmeti karşısında memnun kalacağınızdan en ufak bir şüpheniz dahi olmasın.

 

İşletme olarak çoğu zaman çeşitli indirimler ve kampanyalar düzenlemekte ve bu sayede müşterilerimizin gönüllerince hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca işletmemizin geniş bir yapıya sahip olması pek çok masa ve sandalye alabilmesini sağlamaktadır. Bu sayede hiçbir zaman sıra beklemeden rahatça hizmet alabilmektesiniz. İşletme olarak hizmet olarak sunduğumuz dönerlerimizi hazırlama aşamasında kullandığımız tüm malzemeleri günlük olarak temin etmekte ve bu sayede dönerlerimizin en üst seviye tazelikte ve lezzette olmasını sağlamaktayız. Sizler de aileniz ve sevdikleriniz ile işletmemize gelerek uygun fiyatlara kaliteli ve lezzetli hizmet alabilirsiniz.

 

Sizlerin de bu şekilde uygun fiyatlı, taze ve lezzetli bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Osmaniye Kadirli döner sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek hizmet alabilirsiniz.

 

Öne Çıkarılanlar

Kadirli Hamburger Siparişi

En sağlıklı fast food sloganı ile çıktığımız bu yolda en lezzetl

Kadirli Tavuk Döner Siparişi

Tavuk Döner’in Adresi

Yorumlar